[o wydawnictwie] [oferta] [gdzie kupić książki?] [sklep] [pielgrzymki] [nowości] [czytelnia] [pliki zip] [mp3] [pps] [pismo] [nowy numer "Vox Domini"] [modlitwy] [prawdy wiary] [prawdy wiary po rosyjsku] [życie Jezusa] [Jan Paweł II] [święci] [objawienia] [rozeznawanie] [Fatima] [Vassula] [stowarzyszenie "Prawdziwe Życie w Bogu"] ["Prawdziwe Życie w Bogu" – indeks] ["Prawdziwe Życie w Bogu" - wyjaśnienia z Kongregacją] [Valtorta] [Gloria Polo] [ks. Gobbi] [Medziugorje] [plany] [linki] [świadectwa] [szukaj] [mapa] [copyright] [zmiany]   


Loading

Orędzie Matki Bożej dla parafii w Medziugorju i dla świata z 25 kwietnia 2016:
Drogie dzieci! Moje Niepokalane Serce krwawi, kiedy patrzę na was żyjących w grzechu i przyzwyczajonych do grzechu. Wzyw
am was, powróćcie do Boga i do modlitwy, aby było wam dobrze na ziemi. Bóg przeze mnie wzywa was, aby wasze serca były nadzieją i radością dla wszystkich, którzy są daleko. Niech moje wezwanie będzie balsamem dla waszej duszy i serca, abyście wysławiali Boga Stworzyciela, który was kocha i wzywa do wieczności. Drogie dzieci, życie jest krótkie, wykorzystajcie ten czas, aby czynić dobro. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

Orędzie Matki Bożej z 25 marca 2016: Drogie dzieci, dziś przynoszę wam moją miłość. Bóg pozwolił mi, abym was umiłowała i wezwała do nawrócenia przez miłość. Drogie dzieci, jesteście ubodzy w miłości. Wy jeszcze nie pojęliście, że z miłości mój Syn Jezus oddał swe życie, aby was ocalić i aby wam dać życie wieczne. Oto dlaczego, drogie dzieci, módlcie się módlcie się, abyście dzięki modlitwie zrozumieli Bożą miłość. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.


NAJWIĘKSZY CUD. TAJEMNICA EUCHARYSTII ORAZ SPOWIEDZI ŚW. W MISTYCZNEJ WIZJI CATALINY RIVAS DROGA KRZYŻOWA W MISTYCZNYCH WIZJACH CATALINY RIVAS PRZEJŚCIE DO ŻYCIA WIECZNEGO W MISTYCZNYCH WIZJACH CATALINY RIVAS  

 

  Gloria Polo - TRAFIONA PRZEZ PIORUN   NAJWIĘKSZY CUD. TAJEMNICA EUCHARYSTII ORAZ SPOWIEDZI ŚW. I PRZEJŚCIE DO WIECZNOŚCI W MISTYCZNEJ WIZJI CATALINY RIVAS 

 


Kilka słów O WYDAWNICTWIE

- Rozpowszechniamy najpiękniejsze książki z dziedziny mistyki chrześcijańskiej, przede wszystkim:

- Radzimy, JAK ROZEZNAWAĆ ZJAWISKA NADPRZYRODZONE, w oparciu o Pismo Święte i nauczanie Kościoła katolickiego.

- Przedstawiamy kilka WSPÓŁCZESNYCH OBJAWIEŃ.

- Dla lepszej orientacji wprowadziliśmy MAPĘ tematów, nazwisk (witryna liczy blisko 5 tys. plików).

- Zapraszamy do zadumy nad SŁOWEM. W nim – codzienna Ewangelia i refleksja nad nią.

- Pod hasłem JEZUS I MARYJA kryje się bogactwo wizji mistyków, odniesionych do tekstów Ewangelii.

- Zachęcamy do korzystania z ARCHIWUM PLIKÓW ZIP

- Do dyspozycji gości jest też dział CZYTELNIA.

- Pod hasłem WIERZĘ... – nauka Kościoła katolickiego w pytaniach i odpowiedziach.

- W OFERCIE i NOWOŚCIACH polecamy książki, kasety audio, video, płyty CDmp3, DVD, pismo.

- Kwartalnik "VOX DOMINI" stara się objąć tematyką treści, prowadzące do większej czci Eucharystii, uczące modlitwy, szacunku do Matki Najświętszej i Ojca Świętego.

- Osobną stronę poświęciliśmy na wykaz publikacji i CENNIK.

- Często staramy się wprowadzać zmiany. Można je śledzić pod przyciskiem ZMIANY.


 GDZIE KUPIĆ KSIĄŻKI I KASETY?


  PRENUMERATA PISMA 2016:

  • wpłata minimalnie 35 zł na konto wydawnictwa: (BRE BANK) 16 1140 2004 0000 3602 3422 2480 / WYDAWNICTWO VOX DOMINI, 40-126 KATOWICE

  • lub przekazem pocztowym na adres: Vox Domini 43-190 Mikołów skr. poczt. 72

  • zawsze z adnotacją: «ofiara na prenumeratę pisma» (dobrze jest zaznaczyć, od którego numeru ma się rozpocząć prenumerata lub napisać "prenumerata - kontynuacja" w przypadku wznowienia)

  • ROZPOCZĘCIE PRENUMERATY JEST MOŻLIWE W KAŻDEJ CHWILI.

  • POBIERZ BLANKIET DO WYDRUKOWANIA (PDF)

  • Osoby, które regularnie dokonują wpłat nagradzamy gratisowymi prezentami z półki naszego wydawnictwa!


   COPYRIGHT - wykorzystanie tekstów ze strony i nie tylko czyli o prawach w internecie

 

    Coraz więcej osób kopiuje bez informowania nas o tym, w sposób niezgodny z obowiązującym prawem, zawartość naszej strony www oraz innych naszych publikacji (video, audio i książek), wykorzystując nasze treści w swoich serwisach internetowych lub na kontach umożliwiających innym pobieranie treści w postaci plików zarchiwizowanych, mp3 oraz pdf. Podejmujemy działania, aby temu zapobiec zwłaszcza, że materiały te są celowo pozbawiane informacji o naszym wydawnictwie.

    Przypominamy, że wykorzystanie udostępnianych przez nas tekstów i grafiki nie jest możliwe bez uzyskania stosownej zgody. Osoby podające link do naszych stron internetowych prosimy o sprawdzenie, czy link ten jest prawidłowy.

    Prosimy i apelujemy gorąco o respektowanie zarówno prawa ludzkiego (o własności intelektualnej, jaką są np. tłumaczenia, nagrania, skład komputerowy), jak i zasady zawartej w Piśmie Świętym (Łk 10,7: Godzien jest robotnik zapłaty swojej)

    Cieszy nas zainteresowanie naszymi publikacjami, jednak coraz więcej jest działań pirackich, nielegalnych, łącznie z publikowaniem naszych książek przez osoby, posługujące się naszymi tłumaczeniami. Osoby te mogą w efekcie  u n i e m o ż l i w i ć  nam dalsze funkcjonowanie. Jesteśmy bowiem Z TEGO POWODU w coraz trudniejszej sytuacji FINANSOWEJ!

    Jest możliwe, że dla niektórych to właśnie jest celem, a nie jedynie piracka ewangelizacja. Nierzadko publikacje te są rozpowszechniane w tak zwanej szarej strefie - bez podatków czy innych opłat obowiązujących w naszych realiach gospodarczych. Każdy kto pragnie szczerze ewangelizować może odczuwać spokój sumienia i liczyć na nagrodę wtedy, kiedy z wysiłkiem ofiaruje coś Panu Bogu i ludziom - swój czas, swoje środki finansowe, swoją pracę, a nie to, co wykradł innym.  

    Przeglądamy oferty innych księgarń. Płyty CD mp3 są oferowane nawet w cenie przewyższającej 35 zł za sztukę. U nas kosztują 7, 8, czasem 10 zł...   


CHCESZ UWIECZNIĆ WAŻNE CHWILE W ŻYCIU LUB W PRACY? POLECAMY NASZE USŁUGI.
    Planującym ślub i wesele lub inne uroczystości rodzinne a także firmowe - wymagające filmowania lub fotografowania - gorąco polecamy tę część naszej działalności.
Nasza propozycja skierowana jest głównie do osób z rejonu Mikołowa, a także okolic, czyli Tychów, Rudy Śląskiej, Zabrza, Orzesza, Katowic itp.
Będziemy wdzięczni, jeśli szukając osoby z doświadczeniem dla uwiecznienia Waszych uroczystości, pomyślicie o nas lub komuś polecicie nasze usługi.
    Wystawiamy fakturę VAT lub paragon fiskalny, w zależności od potrzeb, dlatego kierujemy naszą ofertę do osób prywatnych, a także do firm szukających profesjonalisty do wykonania zdjęć.
    Telefon kontaktowy: +48695532906.


[mapa witryny] [ostatnie zmiany] [oferta książek i kaset] [nowości] [plany] [pismo Vox Domini] [czytelnia on line] [ewangelia na każdy dzień] [modlitwa] [rozeznawanie] [objawienia] [Vassula i jej misja] [Stowarzyszenie Prawdziwe Życie w Bogu] [Valtorta i jej misja] [ks. Stefano Gobbi] [Medziugorje] [Fatima] [Jan Paweł II] [święci] [Prawdy wiary Kościoła Katolickiego] [linki religijne] [przeszukiwanie witryny] [archiwum 'zip'] [info @ voxdomini. com. pl] [o nas]


Jesteś Gościem od 23.11.1998