[o wydawnictwie] [oferta] [gdzie kupić książki?] [sklep] [pielgrzymki] [nowości] [czytelnia] [pliki zip] [mp3] [pps] [pismo] [nowy numer "Vox Domini"] [modlitwy] [prawdy wiary] [prawdy wiary po rosyjsku] [życie Jezusa] [Jan Paweł II] [święci] [objawienia] [rozeznawanie] [Fatima] [Vassula] [stowarzyszenie "Prawdziwe Życie w Bogu"] ["Prawdziwe Życie w Bogu" – indeks] ["Prawdziwe Życie w Bogu" - wyjaśnienia z Kongregacją] [Valtorta] [Gloria Polo] [ks. Gobbi] [Medziugorje] [plany] [linki] [świadectwa] [szukaj] [mapa] [copyright] [zmiany]   


Loading

Orędzie Matki Bożej dla parafii w Medziugorju i dla świata z 25 czerwca 2017 (36 rocznica objawień)
Drogie dzieci, dziś pragnę wam podziękować za waszą wytrwałość i wzywam was do otwarcia się na głęboką modlitwę. Drogie dzieci, modlitwa jest sercem wiary i nadziei na życie wieczne. Oto dlaczego módlcie się sercem, aż wasze serce z wdzięcznością zaśpiewa Bogu Stwórcy, który dał wam życie. Ja jestem z wami, drogie dzieci, i przynoszę wam moje matczyne błogosławieństwo pokoju. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.


WKRÓTCE W SPRZEDAŻY!  

 

 

 

NAJWIĘKSZY CUD. TAJEMNICA EUCHARYSTII ORAZ SPOWIEDZI ŚW. W MISTYCZNEJ WIZJI CATALINY RIVAS DROGA KRZYŻOWA W MISTYCZNYCH WIZJACH CATALINY RIVAS PRZEJŚCIE DO ŻYCIA WIECZNEGO W MISTYCZNYCH WIZJACH CATALINY RIVAS

     

   

 

  Gloria Polo - TRAFIONA PRZEZ PIORUN NAJWIĘKSZY CUD. TAJEMNICA EUCHARYSTII ORAZ SPOWIEDZI ŚW. I PRZEJŚCIE DO WIECZNOŚCI W MISTYCZNEJ WIZJI CATALINY RIVAS 

 


Kilka słów O WYDAWNICTWIE

- Rozpowszechniamy najpiękniejsze książki z dziedziny mistyki chrześcijańskiej, przede wszystkim:

- Radzimy, JAK ROZEZNAWAĆ ZJAWISKA NADPRZYRODZONE, w oparciu o Pismo Święte i nauczanie Kościoła katolickiego.

- Przedstawiamy kilka WSPÓŁCZESNYCH OBJAWIEŃ.

- Dla lepszej orientacji wprowadziliśmy MAPĘ tematów, nazwisk (witryna liczy blisko 5 tys. plików).

- Zapraszamy do zadumy nad SŁOWEM. W nim – codzienna Ewangelia i refleksja nad nią.

- Pod hasłem JEZUS I MARYJA kryje się bogactwo wizji mistyków, odniesionych do tekstów Ewangelii.

- Zachęcamy do korzystania z ARCHIWUM PLIKÓW ZIP

- Do dyspozycji gości jest też dział CZYTELNIA.

- Pod hasłem WIERZĘ... – nauka Kościoła katolickiego w pytaniach i odpowiedziach.

- W OFERCIE i NOWOŚCIACH polecamy książki, kasety audio, video, płyty CDmp3, DVD, pismo.

- Kwartalnik "VOX DOMINI" stara się objąć tematyką treści, prowadzące do większej czci Eucharystii, uczące modlitwy, szacunku do Matki Najświętszej i Ojca Świętego.

- Osobną stronę poświęciliśmy na wykaz publikacji i CENNIK.

- Często staramy się wprowadzać zmiany. Można je śledzić pod przyciskiem ZMIANY.


 GDZIE KUPIĆ KSIĄŻKI I KASETY?

  • Kontakt z klientami, hurtownia, sprzedaż detaliczna, wysyłkowa: Biuro Handlowe "LUMEN" ul. Żwirki i Wigury 6, 43-190 Mikołów. Tel.: 327383869 b.h.lumen@voxdomini.com.pl; Firma na planie miasta. Biuro to realizuje zamówienia wysłane na nasz adres pocztowy i mejlowy oraz obsługuje zamówienia ze sklepu internetowego, który jest dostępny obecnie pod adresem: http://www.ksiegarnialumen.pl

  • Sklep internetowy - do kwoty transakcji są NALICZANE KOSZTY PRZESYŁKI - wg cennika Poczty Polskiej lub koszty kuriera OPEK.

  • TORUŃ: ul. Żwirki i Wigury 80, sklep Fundacji "Nasza Przyszłość" na terenie Radia "Maryja" Tel.: 566108117 oraz TORUŃ: Księgarnia Diecezjalna Rynek Staromiejski 18 Tel.: 566226687


  ZAWIESZENIE WYDAWANIA PISMA "VOX DOMINI" W ROKU 2017:

    Jak wielokrotnie zapowiadaliśmy i informowaliśmy numerem 4/2016 pragniemy zakończyć pewien etap naszej działalności, ogłaszając narazie roczną przerwę w ukazywaniu się kwartalnika.

Przerwa ta jest podyktowana koniecznością nadrobienia pewnych zaległości wydawniczych. W roku 2017 chcielibyśmy opublikować kilka książek, między innymi chodzi o publikację Vassuli „Niebo istnieje naprawdę, ale piekło również”, następnie książkę „Zwycięska Królowa świata”, czyli pełny tekst orędzi otrzymanych przez s. Marię Natalię, której Nowennę do Niepokalanego Serca Maryi od lat rozpowszechniamy, ponadto kończymy przekład niezwykłego przesłania do dusz konsekrowanych z lat 40-tych XX wieku zanotowanych przez pewną francuską zakonnicę. Nie tracimy również nadziei na publikację Orędzi „Prawdziwego Życia w Bogu” w jednym tomie, a Vassula zdecydowała się również obecnie na systematyczną publikację nowych orędzi. Mamy też przygotową do druku książkę amerykańskiego autora "Nagle i nieoczekiwanie".

    Trudno jednoznacznie obiecać, że wszystkie te plany zrealizujemy, jednak na pewno rezygnując na rok z przygotowania kwartalnika, zyskamy niezbędny czas, a także poczynimy pewne oszczędności, które są konieczne w obliczu wielu osób nie uwzględniajacych w swoich wydatkach wsparcia naszego pisma, pomimo systematycznego zamawiania jego prenumeraty. Jest to około jedna piąta prenumerujących. Ograniczenie nakładu skutkowałoby drastycznym podniesieniem ceny pisma, a zatem zdecydowaliśmy się, aby na jeden rok zaprzestać jego druku.

    Pozostaje nam problem osób, które przeoczyły tę informację i dokonały wpłaty na rok 2017. Ponieważ kwoty te zostały z konieczności zaksięgowane na firmowym rachunku bankowym, odprowadziliśmy od nich podatek VAT i podatek dochodowy mamy następujące propozycje:

- kwota może pozostać zaksięgowana jako opłata prenumeraty na rok 2018, ale - uwaga! - nie mamy pewności, czy druk pisma zostanie rzeczywiście wznowiony.

- kwota może zostać wykorzystana na zakup książki lub płyty, także nowości, jakie mamy nadzieję opublikować w roku 2017, po odpowiednim uzgodnieniu np. telefonicznym, wyłącznie z naszym wydawnictwem (tel. 32 2584228)

- kwota może zostać zwrócona, jednak musimy ją pomniejszyć o w/w podatki (co stanowi łącznie 24% wpłaconej sumy) oraz o prowizję bankową od przelewu (1,5zł).

    Prosimy o informację zwłaszcza te osoby, które zdecydują się na przeznaczenie wpłaconej kwoty na inne publikacje.


   COPYRIGHT - wykorzystanie tekstów ze strony i nie tylko czyli o prawach w internecie

 

    Coraz więcej osób kopiuje bez informowania nas o tym, w sposób niezgodny z obowiązującym prawem, zawartość naszej strony www oraz innych naszych publikacji (video, audio i książek), wykorzystując nasze treści w swoich serwisach internetowych lub na kontach umożliwiających innym pobieranie treści w postaci plików zarchiwizowanych, mp3 oraz pdf. Podejmujemy działania, aby temu zapobiec zwłaszcza, że materiały te są celowo pozbawiane informacji o naszym wydawnictwie.

    Przypominamy, że wykorzystanie udostępnianych przez nas tekstów i grafiki nie jest możliwe bez uzyskania stosownej zgody. Osoby podające link do naszych stron internetowych prosimy o sprawdzenie, czy link ten jest prawidłowy.

    Prosimy i apelujemy gorąco o respektowanie zarówno prawa ludzkiego (o własności intelektualnej, jaką są np. tłumaczenia, nagrania, skład komputerowy), jak i zasady zawartej w Piśmie Świętym (Łk 10,7: Godzien jest robotnik zapłaty swojej)

    Cieszy nas zainteresowanie naszymi publikacjami, jednak coraz więcej jest działań pirackich, nielegalnych, łącznie z publikowaniem naszych książek przez osoby, posługujące się naszymi tłumaczeniami. Osoby te mogą w efekcie  u n i e m o ż l i w i ć  nam dalsze funkcjonowanie. Jesteśmy bowiem Z TEGO POWODU w coraz trudniejszej sytuacji FINANSOWEJ!

    Jest możliwe, że dla niektórych to właśnie jest celem, a nie jedynie piracka ewangelizacja. Nierzadko publikacje te są rozpowszechniane w tak zwanej szarej strefie - bez podatków czy innych opłat obowiązujących w naszych realiach gospodarczych. Każdy kto pragnie szczerze ewangelizować może odczuwać spokój sumienia i liczyć na nagrodę wtedy, kiedy z wysiłkiem ofiaruje coś Panu Bogu i ludziom - swój czas, swoje środki finansowe, swoją pracę, a nie to, co wykradł innym.  

    Przeglądamy oferty innych księgarń. Płyty CD mp3 są oferowane nawet w cenie przewyższającej 35 zł za sztukę. U nas kosztują 7, 8, czasem 10 zł...   


CHCESZ UWIECZNIĆ WAŻNE CHWILE W ŻYCIU LUB W PRACY? POLECAMY NASZE USŁUGI.
    Planującym ślub i wesele lub inne uroczystości rodzinne a także firmowe - wymagające filmowania lub fotografowania - gorąco polecamy tę część naszej działalności.
Nasza propozycja skierowana jest głównie do osób z rejonu Mikołowa, a także okolic, czyli Tychów, Rudy Śląskiej, Zabrza, Orzesza, Katowic itp.
Będziemy wdzięczni, jeśli szukając osoby z doświadczeniem dla uwiecznienia Waszych uroczystości, pomyślicie o nas lub komuś polecicie nasze usługi.
    Wystawiamy fakturę VAT lub paragon fiskalny, w zależności od potrzeb, dlatego kierujemy naszą ofertę do osób prywatnych, a także do firm szukających profesjonalisty do wykonania zdjęć.
    Telefon kontaktowy: +48695532906. Szczegóły także na stronie: http://www.uchwyceni.pl

 


[mapa witryny] [ostatnie zmiany] [oferta książek i kaset] [nowości] [plany] [pismo Vox Domini] [czytelnia on line] [ewangelia na każdy dzień] [modlitwa] [rozeznawanie] [objawienia] [Vassula i jej misja] [Stowarzyszenie Prawdziwe Życie w Bogu] [Valtorta i jej misja] [ks. Stefano Gobbi] [Medziugorje] [Fatima] [Jan Paweł II] [święci] [Prawdy wiary Kościoła Katolickiego] [linki religijne] [przeszukiwanie witryny] [archiwum 'zip'] [info @ voxdomini. com. pl] [o nas]


Jesteś Gościem od 23.11.1998