Vassula Ryden: Wasze modlitwy mogą zmienić świat

NOWE PEŁNE WYDANIE


tłumaczenie i oprac.: Ewa Bromboszcz (przekład z francuskiego)
ISBN: 83-86092-12-2
objętość: 384 strony (format: 103 x 145 mm)
rodzaj oprawy: TWARDA


Książka zawiera modlitwy rozsiane po tekstach mistycznych, zapisanych przez Vassulę Ryden, a zatytułowanych "Prawdziwe Życie w Bogu" (z Zeszytów 1-110). Jedne z nich zapisała pod dyktando Boga i Matki Najświętszej, inne - ułożyła sama. W wydaniu polskim uporządkowano je tematycznie w następującym układzie: 1. Modlitwy podyktowane przez Chrystusa; 2. Modlitwy do Ojca; 3. Modlitwy do Syna Bożego; 4. Modlitwy do Ducha Świętego; 5. Modlitwy do Maryi; 6. Modlitwy o jedność; 7. Kantyk Emmanuela; 8. Modlitwy codzienne; 9. Modlitwy Jezusa Chrystusa do Ojca; 10. Modlitwy Vassuli.

Ponadto w nowym wydaniu modlitewnika jest także pełny tekst spotkań modlitewnych dla grup "Prawdziwego Życia w Bogu".

Przeczytaj koniecznie: Informacje o książce "Prawdziwe Życie w Bogu" i Vassuli.

ZAMÓW W SKLEPIE


Bibliografia poświęcona Vassuli i "Prawdziwemu Życiu w Bogu" jest wyjątkowo pokaźna: zawiera kilkadziesiąt książek i artykułów. Do najbardziej cenionych osób uznających doświadczenie Vassuli za autentyczne należą m. in. ks. prof. Robert Faricy oraz arcybiskup Franjo Franić. Na temat jej doświadczenia wypowiedział się także o. Christian Curty francuski egzorcysta, kapucyn, członek Kapłańskiego Ruchu Maryjnego.
W sprzedaży: liczne kasety video i audio z nagraniami świadectwa Vassuli w Polsce oraz wywiady dla telewizji kanadyjskiej o najważniejszych treściach orędzi.


W SPRZEDAŻY:

«Prawdziwe Życie w Bogu» – wersja on line![powrót do strony głównej] [mapa całej witryny] [wykaz książek] [pełna oferta książek i kaset] [nowości] [czasopismo "Vox Domini"] [ostatnie zmiany] [czytelnia on line i nie tylko] [ewangelia na niedziele i święta] [archiwum plików 'zip'] [nasze plany] [mirror site strony polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia 'Prawdziwe Życie w Bogu'] [prawdy wiary Kościoła Katolickiego] [ciekawe linki religijne w różnych językach] [przeszukiwanie witryny "Vox Domini"] [e-mail] [kilka słów o Wydawnictwie]