PRAWDZIWE ŻYCIE W BOGU, Wielki Piątek, 9 kwietnia 2004

– Moja Vassulo, Ja jestem Towarzyszem twego serca. Widzisz? Zabieram cię ze Sobą przez Rzeki, które się mienią, po chwalebnych ścieżkach, po których nikt nie może stąpać, chyba że w Moim towarzystwie. Czy wiesz, że jestem stale z tobą? Nikt, Moja Vassulo, nie jest godzien, by Mnie słyszeć lub by Mnie widzieć. Mimo to odsłoniłem przed tobą Moje Serce, aby ukazać ci Moją Wolę oraz to, że Ja Jestem, który Jestem. Nigdy cię nie zawiodłem i jestem zadowolony z tego, że jesteś świadoma swego stanu, inaczej utraciłabyś Moje Serce. Wszystko, czego od ciebie pragnę, to miłość. Miłość za Miłość. Błogosławiona Mojej Duszy, Mój duchowy dar dla ciebie polega na tym, że możesz wzywać Mnie, kiedy chcesz, a Ja ci odpowiem. Nawet gdy uznasz, że nie jesteś w stanie wyrazić Moich Słów, Ja będę mówił za ciebie.

Ja, Moja Vassulo, udzielałem ci pouczeń z bizantyjskich wykładów, abyś osiągnęła najwyższą kontemplację, byś osiągnęła Mnie... Niejasność i sztywne sformułowania nie są Moimi sposobami nauczania. Moja teologia jest oparta na Prawdzie i boskiej Miłości – to jest Moja teologia. Stwórca czuwa nad twoimi stopami i w stanie łaski pozwalam ci kroczyć ze Mną.

Ta Wzniosła Pieśń, której wartości tak wielu teraz nie uznaje, lecz sprawia, że pozostają nieugięci, pewnego dnia wypełni wszechświat... Pójdź, Vassulo, pamiętasz jaką cenę zapłaciłem za ciebie na Krzyżu? Kocham cię do szaleństwa, ciebie, którą od całej wieczności pragnąłem zrodzić, byś dzieliła Mój Krzyż w jedności ze Mną, twoim Oblubieńcem. Nie martw się o to, co przed tobą.

Bądź szczęśliwa, że jesteś u Mego boku oraz że prowadzisz boski dialog ze Mną, twoim Bogiem.

ic

 k02.gif (967 bytes) Vassula o swoim charyzmacie
k02.gif (967 bytes) Kasety audio
k02.gif (967 bytes) Kasety video
k02.gif (967 bytes) Całość Orędzi (on line)
k02.gif (967 bytes) Witryna Międzynarodowego Stowarzyszenia "True Life in God"
k02.gif (967 bytes) Książka w naszym sklepie

[powrót do strony głównej] [mapa całej witryny] [pełna oferta książek i kaset] [nowości] [ostatnie zmiany] [pismo "Vox Domini"] [czytelnia on line i nie tylko] [ewangelia na niedziele i święta] [archiwum plików 'zip'] [nasze plany] [mirror site strony polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia 'Prawdziwe Życie w Bogu'] [prawdy wiary Kościoła Katolickiego] [ciekawe linki religijne w różnych językach] [przeszukiwanie witryny "Vox Domini"] [e-mail] [kilka słów o Wydawnictwie]