Prawdziwe Życie w Bogu, 30 października 2003

Na spotkanie w Rzymie

– Mój pokój daję wam wszystkim. Błogosławieni Mojej duszy, pracujcie w zgodzie w Moje Imię. Jestem po waszej stronie oraz z wami. Ktokolwiek przeciwstawia się wam w waszej pracy, będzie się przeciwstawiał Moim zamiarom. Nie drżyjcie już dłużej, lecz otwórzcie oczy i rozradujcie się! Skoro zostaliście doprowadzeni do życia prawdziwym życiem we Mnie, musicie szukać[1] Moich spraw. Liczcie na Mnie, a Ja wszędzie w was rozszerzę  Moje Światło. Bądźcie przydatni dla Mnie, waszego Pana, nigdy nie ustając w czynieniu dobra. Polegajcie na mnie, a będziecie żyli.

Bądźcie jedno.

 

Później.

– Ja, Pan Jezus, który was podniósł, mówię wam:

- Niech każdy z waszych wysiłków przyniesie swój owoc, a wasze działania dokonane w Moje Imię niech będą owocne.

- Grzechy uciskających was, którzy w zarozumiałości wynoszą się ponad Moje zamiary, oskarżając was bez litości w swym braku zdrowego osądu, niech spadną na ich własne głowy. Bądźcie w pokoju.

Jestem z tobą, Vassulo-Mojego-Najświętszego-Serca... ic


 

[1] W tym samym momencie usłyszałam: „troszczyć się.”k02.gif (967 bytes) Vassula o swoim charyzmacie
k02.gif (967 bytes) Kasety audio
k02.gif (967 bytes) Kasety video
k02.gif (967 bytes) Całość Orędzi (on line)
k02.gif (967 bytes) Witryna Międzynarodowego Stowarzyszenia "True Life in God"
k02.gif (967 bytes) Książka w naszym sklepie

[powrót do strony głównej] [mapa całej witryny] [pełna oferta książek i kaset] [nowości] [ostatnie zmiany] [pismo "Vox Domini"] [czytelnia on line i nie tylko][archiwum plików 'zip'] [nasze plany] [mirror site strony polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia 'Prawdziwe Życie w Bogu'] [prawdy wiary Kościoła Katolickiego] [ciekawe linki religijne w różnych językach] [przeszukiwanie witryny "Vox Domini"] [e-mail] [kilka słów o Wydawnictwie]